Jak urządzić pokój małej księżniczki?

Urządzanie pokoju dziecięcego bywa czasem o wiele trudniejszym zabiegiem, niż urządzenie domu czy mieszkania. Jak wiadomo, dzieci są naprawdę wymagającymi osobami. Bardzo często sporo rzeczy nie przypada im do gustu, a swoje niezadowolenie są w stanie wyrazić bardzo głośno i dobitnie. Każdy, kto ma za sobą takie wyzwanie, wie, jak trudne ono bywa. Dzisiaj przyjrzymy się, jak urządzić pokój dla małej księżniczki, czyli dziewczynki kilkuletniej.

Kolory ścian

Przede wszystkim należy zapytać się dziecka, jakie uwielbia kolory. Najczęściej w przypadku oczywiście małych dziewczynek, będzie to kolor różowy, nic dziwnego kolor ten kojarzy się z zabawkami, lalkami, a także z dzieciństwem. Możemy zdecydować się, np. na różowe dodatki, niekiedy dziecko chce, aby ściany jego pokoju również były różowe. Możemy swobodnie na to przystać, ponieważ ściany można bardzo szybko przemalować. Jeśli ściany nie muszą być różowe, warto postawić na ściany koloru białego.

Meble

Kolejną, bardzo ważną sprawą jest urządzenie. Dobierzemy odpowiednie meble, najlepiej zakupimy je w sklepie, w którym oferują meble dla dzieci. Meble dziecięce są dostosowane oczywiście do wzrostu pociech, dlatego dużo łatwiej jest im z nich korzystać. Kolory mebli najlepiej, jeśli będą jasne. Jeśli tylko możemy, postawić zatem na meble białe. Meble, na które zdecydujemy się powinny mieć także kilka funkcjonalnych szuflad do których można schować nie tylko ubrania ale także zabawki.

Dodatki

Bardzo ważnym aspektem jest także urządzanie dolnych części pokoju, czyli podłogi. W pokoju dziecięcym warto postawić na miękki dywan zamiast wykładziny. Dywan Shaggy różowy będzie strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? Jest to kolor, który uwielbiają dziewczynki, natomiast dywan sam w sobie jest włochaty i bardzo miękki.

A gdzie szukać dywanów Shaggy różowych? Najlepiej u sprawdzonych dostawców. Tego typu dostawcą jest sklep: http://www.7kd.pl/, tam znajdziemy także fachową oraz niezwykle rzetelną obsługę, która przekażr na wszystkie zalety dywanów Shaggy różowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *